bannerSoccerRopczyce

Dołącz do Nas

Plan Treningów

 

pacholek

Plan treningów dostępny
jest pod poniższym
adresem  TUTAJ .

Od września nowy nabór !

Zapraszamy chłopców z roczników 2007 i 2008 do przyjścia na trening. Nowa grupa zostanie utworzona na początku września. Zapisy i informacje u trenerów.




Kącik zawodnika

Soccer Ropczyce

Dzisiejsze treningi w SP1

  • PDF

Dzisiejsze treningi najmłodszych grup odbędą się w sali gimnastycznej SP1

Rocznik 2006 16.30

Rocznik 2007-2008 17.30

Dzisiejsze treningi w SP1

  • PDF

W związku z pogorszeniem pogody dzisiejsze treningi odbędą się w sali SP1 ul Wyspiańskiego.

Rocznik 2006 -16.30

Rocznik 2007-2008 17.30

IV kolejka ligi młodzików starszych w Mielcu.

  • PDF

W najbliższą sobotę swoje mecze rozegrają nasi młodzicy ( rocznik 2003)

Kadra została podana na treningu.

Zbiórka pod halą 8.30

Planowany powrót 13.30

IV kolejka Ligi Orlika rocznik 2004

  • PDF

W sobotę w Kamionce zostanie rozegrana IV kolejka Ligi Orlika.

Zbiórka pod halą 9.15

Gramy od 10.00 do 13.0

Kadra na turniej: Fabian Mikos, Kacper Rybski, Igor Saganowski, Aleksander Zając, Oskar Martyniuk, Bartosz Kordek, Kacper Rymut, Krystian Witek, Michał Zięba,Maciej Szczyrek, Matusz Gajdek, Szymon Barnak

Prosimy rodziców o pomoc w transporcie.

W niedzielę zagramy w Resovia CUP rocznik 2004

  • PDF

W dniu 19 października (niedziela) 2014 roku w Rzeszowie przy ul. Wyspiańskiego 22 odbędzie się „Turniej Piłkarski Rocznika 2004”. Organizatorem turnieju jest Stowarzyszenie Szkoła Mistrzostwa Sportowego RESOVIA w Rzeszowie, natomiast Partnerem Turnieju jest Województwo Podkarpackie.

Zbiórka i wyjazd 8.15 na parkingu pod halą

Zabieramy strój Soccera, ochraniacze i dresy, owoce i kanapki i 20 zł ( wpisowe,obiad).

Kadra na turniej: Radek Wojnowski, Bartłomiej Cieśla, Jakub Bocoń, Kacper Cesarz, Mikołaj Drozd, Jakub Kobiera, Kacper Cesarz, Filip Wilczyński, Emil Wajda, Maciej Wilk, Patryk Magdoń,Maksymilian Boś

Prosimy rodziców o pomoc w transporcie

    W rywalizacji na boisku ze sztuczną nawierzchnią, weźmie udział dwanaście zespołów podzielonych na dwie grupy.

W grupie A zagrają: Ekoball Sanok, Stal Stalowa Wola, Soccer Ropczyce, Igloopol Dębica, Siarka Tarnobrzeg oraz Resovia I Rzeszów.

W grupie B zagrają: Beniaminek Krosno, DAP Dębica, Kolbuszowianka, Glinik Gorlice, Sokół Nisko oraz Resovia II Rzeszów.

Oficjalne rozpoczęcie turnieju nastąpi o godzinie 9.15, pierwsze mecze o godzinie 9.30, zaś zakończenie z wręczeniem nagród  przewidziane jest na godzinę 15.00.

Więcej…

Strona 1 z 102